Pociąg
87306
Szczecin Główny - Poznań Główny
Pociąg
Informacje o pociągu
Pociąg 87306 jest pociągiem kursującym na trasie Szczecin Główny - Poznań Główny.
W ciągu ostatnich 30 dni, pociąg 87306 przyjechał na czas do stacji końcowej Poznań Główny 0 razy, a spóźnił się 0 razy (z czego 0 razy spóźnił się co najmniej 20 minut, a 0 razy spóźnił się co najmniej 60 minut).
Aby wyświetlić szczegółowe informacje o opóźnieniu pociągu, wybierz w karcie Trasa pociągu stację przyjazdu dla której chcesz sprawdzić opóźnienie.
Trasa pociągu
W ostatnim dniu kursowania (29 maja 2023) pociąg 87306 kursował następującą trasą:
Stacja | Rozkładowa godzina przyjazdu | Rozkładowa godzina odjazdu | |
---|---|---|---|
Szczecin Główny | 16:30 | ||
Szczecin Zdroje | 16:40 | 16:41 | |
Szczecin Dąbie | 16:44 | 16:44 | |
Szczecin Zdunowo | 16:49 | 16:49 | |
Reptowo | 16:53 | 16:54 | |
Miedwiecko | 16:57 | 16:58 | |
Grzędzice | 17:00 | 17:01 | |
Stargard | 17:08 | 17:16 | |
Witkowo | 17:25 | 17:26 | |
Kolin | 17:33 | 17:33 | |
Morzyca | 17:36 | 17:37 | |
Dolice | 17:40 | 17:40 | |
Ziemomyśl | 17:45 | 17:45 | |
Choszczno | 17:51 | 17:56 | |
Stary Klukom | 18:00 | 18:00 | |
Słonice | 18:07 | 18:07 | |
Rębusz | 18:16 | 18:17 | |
Bierzwnik | 18:22 | 18:22 | |
Dobiegniew | 18:31 | 18:39 | |
Mierzęcin | 18:47 | 18:48 | |
Podlesiec | 18:53 | 19:04 | |
Drawiny | 19:13 | 19:14 | |
Krzyż | 19:23 | 19:24 | |
Drawski Młyn | 19:29 | 19:29 | |
Miały | 19:34 | 19:46 | |
Mokrz | 19:55 | 19:56 | |
Wronki | 20:06 | 20:06 | |
Pęckowo | 20:12 | 20:12 | |
Szamotuły | 20:18 | 20:18 | |
Baborówko | 20:21 | 20:22 | |
Pamiątkowo | 20:25 | 20:26 | |
Rokietnica | 20:30 | 20:30 | |
Kiekrz | 20:34 | 20:34 | |
Poznań Wola | 20:38 | 20:39 | |
Poznań Główny | 20:47 |