Pociąg
R 67900 KAMIEŃCZYK
Szklarska Poręba Górna - Poznań Główny
Pociąg
Informacje o pociągu
Pociąg R 67900 KAMIEŃCZYK jest pociągiem kursującym na trasie Szklarska Poręba Górna - Poznań Główny.
W ciągu ostatnich 30 dni, pociąg R 67900 KAMIEŃCZYK przyjechał na czas do stacji końcowej Poznań Główny 0 razy, a spóźnił się 0 razy (z czego 0 razy spóźnił się co najmniej 20 minut, a 0 razy spóźnił się co najmniej 60 minut).
Aby wyświetlić szczegółowe informacje o opóźnieniu pociągu, wybierz w karcie Trasa pociągu stację przyjazdu dla której chcesz sprawdzić opóźnienie.
Trasa pociągu
W ostatnim dniu kursowania (29 maja 2023) pociąg R 67900 KAMIEŃCZYK kursował następującą trasą:
Stacja | Rozkładowa godzina przyjazdu | Rozkładowa godzina odjazdu | |
---|---|---|---|
Szklarska Poręba Górna | 12:45 | ||
Szklarska Poręba Średnia | 12:48 | 12:49 | |
Szklarska Poręba Dolna | 12:54 | 12:54 | |
Piechowice | 13:07 | 13:07 | |
Jelenia Góra Sobieszów | 13:13 | 13:13 | |
Jelenia Góra Cieplice | 13:18 | 13:19 | |
Jelenia Góra Zabobrze | 13:36 | 13:36 | |
Jelenia Góra | 13:39 | 13:53 | |
Wojanów | 13:58 | 13:59 | |
Trzcińsko | 14:04 | 14:05 | |
Janowice Wielkie | 14:08 | 14:09 | |
Ciechanowice | 14:14 | 14:15 | |
Marciszów | 14:17 | 14:18 | |
Sędzisław | 14:24 | 14:25 | |
Witków Śląski | 14:30 | 14:31 | |
Boguszów-Gorce Zachód | 14:35 | 14:35 | |
Boguszów-Gorce | 14:39 | 14:39 | |
Boguszów-Gorce Wschód | 14:41 | 14:42 | |
Wałbrzych Główny | 14:49 | 14:49 | |
Wałbrzych Centrum | 14:57 | 14:58 | |
Wałbrzych Miasto | 15:00 | 15:01 | |
Wałbrzych Szczawienko | 15:05 | 15:06 | |
Świebodzice | 15:15 | 15:16 | |
Jaworzyna Śląska | 15:23 | 15:24 | |
Żarów | 15:28 | 15:29 | |
Imbramowice | 15:34 | 15:34 | |
Mietków | 15:39 | 15:40 | |
Kąty Wrocławskie | 15:46 | 15:47 | |
Sadowice Wrocławskie | 15:52 | 15:53 | |
Smolec | 15:57 | 15:57 | |
Mokronos Górny | 16:00 | 16:01 | |
Wrocław Zachodni | 16:04 | 16:04 | |
Wrocław Grabiszyn | 16:07 | 16:07 | |
Wrocław Główny | 16:14 | 16:36 | |
Wrocław Mikołajów | 16:41 | 16:42 | |
Wrocław Popowice | 16:43 | 16:44 | |
Wrocław Różanka | 16:46 | 16:46 | |
Wrocław Osobowice | 16:49 | 16:50 | |
Wrocław Świniary | 16:53 | 16:54 | |
Szewce | 16:56 | 16:57 | |
Pęgów | 17:01 | 17:01 | |
Oborniki Śląskie | 17:07 | 17:08 | |
Osola | 17:12 | 17:12 | |
Skokowa | 17:16 | 17:17 | |
Żmigród | 17:24 | 17:25 | |
Garbce | 17:28 | 17:29 | |
Korzeńsko | 17:32 | 17:33 | |
Rawicz | 17:39 | 17:40 | |
Bojanowo | 17:47 | 17:48 | |
Kaczkowo | 17:53 | 17:53 | |
Rydzyna | 17:57 | 17:57 | |
Leszno | 18:04 | 18:05 | |
Lipno Nowe | 18:10 | 18:11 | |
Górka Duchowna | 18:14 | 18:15 | |
Stare Bojanowo | 18:18 | 18:19 | |
Przysieka Stara | 18:23 | 18:23 | |
Kościan | 18:28 | 18:29 | |
Oborzyska Stare | 18:33 | 18:33 | |
Czempiń | 18:37 | 18:38 | |
Iłowiec | 18:42 | 18:43 | |
Drużyna Poznańska | 18:46 | 18:46 | |
Mosina | 18:50 | 18:51 | |
Puszczykówko | 18:54 | 18:55 | |
Puszczykowo | 18:58 | 18:58 | |
Luboń koło Poznania | 19:03 | 19:04 | |
Poznań Dębiec | 19:07 | 19:07 | |
Poznań Główny | 19:13 |