Pociąg
R 46216
Racibórz - Wrocław Główny
Pociąg
Informacje o pociągu
Pociąg R 46216 jest pociągiem kursującym na trasie Racibórz - Wrocław Główny.
W ciągu ostatnich 30 dni, pociąg R 46216 przyjechał na czas do stacji końcowej Wrocław Główny 0 razy, a spóźnił się 0 razy (z czego 0 razy spóźnił się co najmniej 20 minut, a 0 razy spóźnił się co najmniej 60 minut).
Aby wyświetlić szczegółowe informacje o opóźnieniu pociągu, wybierz w karcie Trasa pociągu stację przyjazdu dla której chcesz sprawdzić opóźnienie.
Trasa pociągu
W ostatnim dniu kursowania (29 maja 2023) pociąg R 46216 kursował następującą trasą:
Stacja | Rozkładowa godzina przyjazdu | Rozkładowa godzina odjazdu | |
---|---|---|---|
Racibórz | 15:42 | ||
Racibórz Markowice | 15:46 | 15:46 | |
Nędza | 15:51 | 15:51 | |
Kuźnia Raciborska | 15:55 | 15:56 | |
Dziergowice | 16:00 | 16:01 | |
Bierawa | 16:06 | 16:06 | |
Kędzierzyn-Koźle Azoty | 16:09 | 16:09 | |
Kędzierzyn-Koźle | 16:16 | 16:33 | |
Raszowa | 16:39 | 16:39 | |
Zdzieszowice | 16:43 | 16:43 | |
Jasiona | 16:48 | 16:48 | |
Gogolin | 16:53 | 16:53 | |
Górażdże | 16:57 | 16:57 | |
Przywory Opolskie | 17:01 | 17:02 | |
Opole Grotowice | 17:05 | 17:05 | |
Opole Groszowice | 17:08 | 17:15 | |
Opole Główne | 17:21 | 17:23 | |
Opole Zachodnie | 17:27 | 17:28 | |
Chróścina Opolska | 17:31 | 17:32 | |
Dąbrowa Niemodlińska | 17:35 | 17:36 | |
Przecza | 17:40 | 17:41 | |
Lewin Brzeski | 17:44 | 17:44 | |
Łosiów | 17:48 | 17:49 | |
Brzeg | 17:54 | 17:55 | |
Lipki | 18:01 | 18:01 | |
Oława | 18:05 | 18:06 | |
Lizawice | 18:10 | 18:11 | |
Zębice Wrocławskie | 18:14 | 18:15 | |
Święta Katarzyna | 18:17 | 18:18 | |
Wrocław Brochów | 18:21 | 18:21 | |
Wrocław Główny | 18:27 |