Pociąg
40618
Gliwice - Częstochowa
Pociąg
Informacje o pociągu
Pociąg 40618 jest pociągiem kursującym na trasie Gliwice - Częstochowa.
W ciągu ostatnich 30 dni, pociąg 40618 przyjechał na czas do stacji końcowej Częstochowa 0 razy, a spóźnił się 0 razy (z czego 0 razy spóźnił się co najmniej 20 minut, a 0 razy spóźnił się co najmniej 60 minut).
Aby wyświetlić szczegółowe informacje o opóźnieniu pociągu, wybierz w karcie Trasa pociągu stację przyjazdu dla której chcesz sprawdzić opóźnienie.
Trasa pociągu
W ostatnim dniu kursowania (29 maja 2023) pociąg 40618 kursował następującą trasą:
Stacja | Rozkładowa godzina przyjazdu | Rozkładowa godzina odjazdu | |
---|---|---|---|
Gliwice | 11:58 | ||
Zabrze | 12:05 | 12:06 | |
Ruda Śląska | 12:10 | 12:10 | |
Ruda Chebzie | 12:12 | 12:13 | |
Świętochłowice | 12:16 | 12:17 | |
Chorzów Batory | 12:19 | 12:20 | |
Katowice Załęże | 12:23 | 12:24 | |
Katowice | 12:27 | 12:31 | |
Katowice Zawodzie | 12:35 | 12:35 | |
Katowice Szopienice Południowe | 12:38 | 12:38 | |
Sosnowiec Główny | 12:42 | 12:43 | |
Będzin | 12:47 | 12:47 | |
Będzin Miasto | 12:49 | 12:50 | |
Będzin Ksawera | 12:52 | 12:52 | |
Dąbrowa Górnicza | 12:54 | 12:58 | |
Dąbrowa Górnicza Gołonóg | 13:01 | 13:01 | |
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice | 13:04 | 13:06 | |
Dąbrowa Górnicza Sikorka | 13:09 | 13:09 | |
Chruszczobród | 13:12 | 13:12 | |
Wiesiółka | 13:14 | 13:14 | |
Łazy | 13:17 | 13:18 | |
Zawiercie | 13:23 | 13:25 | |
Zawiercie Borowe Pole | 13:28 | 13:28 | |
Myszków-Mrzygłód | 13:31 | 13:31 | |
Myszków Światowit | 13:34 | 13:34 | |
Myszków | 13:36 | 13:37 | |
Myszków Nowa Wieś | 13:40 | 13:40 | |
Żarki-Letnisko | 13:43 | 13:43 | |
Masłońskie Natalin | 13:46 | 13:46 | |
Poraj | 13:49 | 13:50 | |
Korwinów | 13:55 | 13:55 | |
Częstochowa Raków | 13:59 | 14:00 | |
Częstochowa | 14:04 |