Pociąg
16102
Białystok - Wrocław Główny
Pociąg
Informacje o pociągu
Pociąg 16102 jest pociągiem kursującym na trasie Białystok - Wrocław Główny.
W ciągu ostatnich 30 dni, pociąg 16102 przyjechał na czas do stacji końcowej Wrocław Główny 0 razy, a spóźnił się 0 razy (z czego 0 razy spóźnił się co najmniej 20 minut, a 0 razy spóźnił się co najmniej 60 minut).
Aby wyświetlić szczegółowe informacje o opóźnieniu pociągu, wybierz w karcie Trasa pociągu stację przyjazdu dla której chcesz sprawdzić opóźnienie.
Trasa pociągu
W ostatnim dniu kursowania (29 maja 2023) pociąg 16102 kursował następującą trasą:
Stacja | Rozkładowa godzina przyjazdu | Rozkładowa godzina odjazdu | |
---|---|---|---|
Białystok | 15:20 | ||
Niewodnica | 15:30 | 15:31 | |
Trypucie | 15:33 | 15:34 | |
Baciuty | 15:39 | 15:40 | |
Łapy | 15:51 | 15:52 | |
Łapy Osse | 15:56 | 15:57 | |
Zdrody Nowe | 16:01 | 16:02 | |
Racibory | 16:07 | 16:08 | |
Jabłoń Kościelna | 16:13 | 16:14 | |
Szymbory | 16:17 | 16:18 | |
Szepietowo | 16:23 | 16:24 | |
Czyżew | 16:34 | 16:35 | |
Małkinia | 16:52 | 16:53 | |
Łochów | 17:11 | 17:12 | |
Tłuszcz | 17:24 | 17:25 | |
Wołomin | 17:35 | 17:36 | |
Warszawa Wschodnia | 17:54 | 17:57 | |
Warszawa Centralna | 18:03 | 18:29 | |
Warszawa Zachodnia | 18:36 | 18:37 | |
Żyrardów | 19:03 | 19:04 | |
Skierniewice | 19:18 | 19:19 | |
Koluszki | 19:41 | 19:42 | |
Łódź Widzew | 19:59 | 20:01 | |
Łódź Chojny | 20:08 | 20:09 | |
Pabianice | 20:26 | 20:27 | |
Łask | 20:37 | 20:38 | |
Zduńska Wola | 20:46 | 20:47 | |
Sieradz | 21:04 | 21:14 | |
Kalisz | 21:46 | 21:47 | |
Ostrów Wielkopolski | 22:03 | 22:04 | |
Krotoszyn | 22:32 | 22:33 | |
Milicz | 22:49 | 22:50 | |
Oleśnica Rataje | 23:14 | 23:15 | |
Wrocław Nadodrze | 23:39 | 23:40 | |
Wrocław Mikołajów | 23:44 | 23:45 | |
Wrocław Główny | 23:51 |